Náš kulturní dům se pyšní díky své velikosti a kapacitě velkého sálu titulem největšího společenského sálu v okrese. Technickým i prostorovým vybavením je vhodný pro pořádání velkých  společenských akcí jako jsou plesy, taneční zábavy, festivaly, konference, školení, porady, jednání, přednášky, svatby, rodinné oslavy, firemní večírky, divadelní, taneční představení, koncerty. Pro akce  menšího rozsahu jako jsou přednášky, kurzy, menší firemní akce, malé rodinné oslavy máme k dispozici předsálí kulturního domu.

Jednopodlažní budova kulturního domu byla postavena v roce 1983. Během posledních let prošla  několikerými rekonstrukcemi, kdy byly vyměněny okna, vytápění a bylo provedeno kompletní zateplení.

 

Nabídka

Prostory: Pro velké akce je k dispozici velký sál (23 x 14,5 m se světlou výškou 4,5 m) s jevištěm (9 x 5 m) a zázemím pro účinkující, „peklo“, předsálí se šatnou, malou kuchyňkou/výčepem a sociální zařízení. Pro malé akce předsálí kulturního domu.

Občerstvení: jako místo pro občerstvení je možné využít zmiňované „peklo“, samotný velký sál. 

Technické vybavení: 1x dataprojektor, 1x plátno, ozvučení sálu (1x drát. mikrofon, 2x bezdrát. mikrofon, mixpult s možností napojení notebooku), řečnický pult, možnost připojení na Wi-Fi

Možnost zapůjčení: nápojové sklo, ubrusy.

Personál: na Vaši akci zajistíme preventivně požární hlídku (povinnost viz podmínky pro pronajímatele), zvukaře, případně i obsluhu šatny.


Kapacity prostor (celková maximální kapacita 360 osob)

Velký sál: při plesové úpravě bývá na sále až 10 stolů x 16 míst a 10 stolů x 12 míst s celkovou kapacitou 280 sedících návštěvníků. Při divadelním uspořádání sál pojme až 360 sedících návštěvníků. Jiná uspořádání (školení, stolové, svatební tabule,..) přizpůsobíme požadované kapacitě.

„Peklo“: (pronájem "pekla" je možný pouze spolu s velkým sálem) suterén pod jevištěm - vybaveno barovým pultem a cca 25 místy k sezení u stolu. Při plesech a tanečních zábavách slouží jako bar. Lze jej využít jako šatnu pro vystupující.

Předsálí: (velikost cca 11x7,5 m) zde se nachází šatna a malá kuchyňka s výčepním pultem a výdejním okénkem. Předsálí bývá využíváno pro prezentace, ale lze ho také využít jako další salonek, nebo místo pro stravování (kapacita stolové úpravy max.40 osob). V zimním období lze předsálí vytopit samostatně.

Reference

ZOD Zálší, Farnost Choceň, FTC Vysoké Mýto, Letka Jehnědí, FC Choceň, TJ Sokol České Heřmanice,  SDH České Heřmanice, SDH Netřeby, Pardubický kraj,

Vybíráme z proběhlých akcí:

Koncerty Václava Neckáře a skupiny Bacily, skupiny Traktor, Jaroslava Svěceného a Marty Kubišové, sourozenců Ulrychových, Parkoviště pro velbloudy,…

Divadelní a zábavné představení: Natáčení pořadů „Nikdo není dokonalý“ s Jiřím Krampolem, Večer s Miroslavem Donutilem, Politické harašení Zuzany Bubílkové a Miroslava Šimka, Divadelního spolku Šembera Vysoké Mýto - Tři mušketýři, Limonádový Joe aneb Koňská opera,

Plesy: Floorbalový, Fotbalový, Modrý bál, Letecký, Hasičský, Sokolský, Myslivecký, Maturitní,..

Ostatní velké akce: Taneční kurz, zasedání Zastupitelstva Pardubického kraje, Mezinárodní sympózium Komunitních škol, tematické výstavy a jarmarky (jarní, podzimní, adventní), Josefovská zábava, Výroční členské schůzce ZOD, bleší trh, soukromé akce-narozeniny až 220 hostů, svatby 100 – 200 hostů, konference Spojujeme venkov - jednání zástupců místních samospráv se Zastupiteli Pardubického kraje...

Bližší informace k pronájmu a rezervaci Vám podá správce Kulturního domu Petra Limberská na tel. č. 604 312 804 nebo na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 Foto kulturní dům České Heřmanice